KONST / Litografier / Färglitografi 8692475
nr 869 2475
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), -49, Sign i tryck, ej numrerad, 52 x 44,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 januari 2014
kl 19:10:55
11/1 12:50:49
100 kr
13/1 18:43:43
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson